Business - Accounting
Amanda Jo Frenette - Honours
Ralf Glas
Roni Christine Higham
Lacey Joy Kastikainen - Honours; CIBC Wood Gundy Award & Joe Maione Award
Matthew Zygmunt Kudyba
Sherri Lynn Lynch - Honours; CGA Ontario Award For Excellence
Rachel Mae Paquette
Zhaohui Zheng - Honours
Business Management
Pamela Lucille Gingras
Tina Georgia Mae Gingras
Mary Leith Harris - Honours
Rebecca Maureen Sawyer
Business
Jesse Benjamin Boyer
Isaac George Burkhart
Marco Anthony Celetti
Vanessa Gabrielle Anne Cowen
Kristen Ann Egan
Crystal Eusepi - G.R. Hodgson Trophy
Janis Erin Gagnon
Tristan John Grandinetti
Ryan Thomas Harnden
Carol Jean Hollinger - Distinction; Joseph Kuchma Memorial ALS Scholarship; Sault College Academic Excellence Award
Sara Lynn Johnston
Herb Jonathon Lash
Jamie Michael Lato
Tonia MacDonald
Paul Andrew McDonald
Lisa Marie Medaglia
Tessa Ann Nickle
Sonja Karen Elaine Rumpel
Alyssa Ashley Scali
Stephane Lionel Vincent
Evan Wrigley
Health Clerk - Aboriginal
Roseanne Mary Allen
Bertha Julian Beaulieu
Melva A. Bisaillon
Ernestine M. Bob
Darlene N. Geauvreau
Laura-Lee Kelly
Melody J. Neiva
Stephany Jeanette Sayers-Stevens
Cheryl A. Thurston
Diane Toulouse
Carrie L. Zeppa
Health Office Administrative Support
Shawna-Lee Amanda Corbett
Deana L. Humphrey
Stephanie Rose Jones
Marina Maninos
Jeri Lyn Mitchell
Amanda Parr - Honours
Lisa L. Walz - Honours
Human Resources Practices
Simone A. Busque
Michelle Caron - Distinction
Lorie-Ann Marie Cicino
Mardi Crosson - Honour
Heather D. Gagnon
Robbie Arvin Hall - Distinction
Silvana Iaconis
Thrina Kearns - Honours
Mona L. Kingshott - Honours
Heather Morley - Honours
Sandra Paquette - Distiction
Anthony J. Pettalia
Rebecca A. Pereira
Lynne A. Pyette - Honours
Jene A. Winkelmann - Distiction
Claudette M. Yanni - Honours
Legal Office Assistant
Leslie L. Stoneypoint - Honours Office Administration - Executive
Rozlynne Anderson - Carol McLelland Memorial Award
Baillee Marianne Becking - Lee Ann Gray Memorial Scholarship
Amanda Lynn Bregman
Amanda Muriel Burns - Sault College Academic Excellence Award; Trillium Office Furniture Award
Kristen Ann Egan
Melissa Forbes
Kim Hawdon - Francine Gauthier Memorial Scholarship
Jamie Michael Hicks
Melanie Jones - United Steelworkers Local 2251 Award; The 2004 Graduates - Accelerated Office Administration Achievement Award
Nancy Lento - PUC Services Merit Award - Office Administration
Natashia Johnna Lewis
Ashley-Anne Elizabeth McIntosh - Office Administration Fellowship Award; Sault Ste. Marie Police Service Academic Excellence Award (Office Administration Program)
Kyla Richelle Morrison
Carla Jean Palasz
Laurey Anne Roth - Dr. Rose Meraglia Caicco Award
Jody Catherine Rowswell
Venessa Mary Siddall
Tanya Christine Sprague
Sarita Eleanor Natasha Swain
Marie Larissa Williams - PUC Services Merit Award - Office Administration
Dayna H. Wilson - Office Administration Proficiency Award
Kendall Lee Woolley - Horizon Capital Group Award
Professional Bookkeeper
Renate Glas